..::Angels Of Death::..

..::Forum sojuszu AoD z Uni 36::..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-10-18 18:53:54

Undertaker

GABRIEL

7675211
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 19
Punktów :   

Kawały

Kazdy wie o co chodzi

ksiedzu zachcialo sie jechac do burdelu, ale zapomnial ze ma odprawic droge kzyzowa, i mowi do koscielnego eee... jak odprawisz za mnie dorge kzyzowa to dam ci dwie piedziesiatki, to on dobra...ok, ksiadz wraca a tam pelno ludzi... wiecej niz na odpuscie, normalnie maximum! ksiadz zdziwiony wchodzi do kosciola patrzy a tam stoi pijany koscielny i mowi stacja 125 Pan Jezus idzie do wojska xDDDDDDDDDDDD

mis spotyka zajaca w lesie i do niego mowi zajac przyjdz do mnie na wodke, zajac powiedzial nie bo ty po pijaku mnie bijesz ale misiu obiecal ze nie bedzie to zajac sie zgodzil na drugi dzien zajac wstaje patrzy w lustro i leci do mi sie i krzyczy misiu cos ty mi z ryjem zrobil jak ja sie w lesie pokaze teraz... a misiu na to jak wypiles zaczales sie awanturowac i jebnales mnie pusta butelka przez leb, wybaczylem ci, jak wyzwales moja zone od kurwy, wybaczylem ci, ale jak nasrales na srodku mojego luzka i powtykales w to gowna patyki i powiedziales jezyk spi z nami juz ci nie wybaczylem i najebalem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

diabel mówi do ruska,polaka i niemca przyjedzcie swoimi samochodami -niemiec mercem -polak maluchem -ruska jeszcze nie ma.diabel mówi do nich to teraz rozwalcie je jedną ręką.polak jednym ciosem rozwala malucha.nimiec męczy sie z mercem.wtedy polak mówi do niemca dlaczego placzesz -bo mnie ręka boli -a dlaczego sie smiejesz -bo rusek jedzie czołgiem! xDDDDDDDDDDDDD hahaha


KMO i Kolejorz ponad wszystko!!!
http://img410.imageshack.us/img410/3333/najwierniejszykibicjl6.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.srk-madhuri.pun.pl www.itibia.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.2800728.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl